Ilgalaikio turto inventorizacija

Užtikrinti efektyvų turto naudojimą ir taisyklingą jo apskaitą, padeda ilgalaikio turto apskaita bei jos valdymui skirta programa. Įmonės turto inventorizavimo metu inventoriui suteikiamas inventorizacinis numeris, kuris susiejamas su buhalterinėje apskaitoje esančiu kodu. Tada įvertinama turto būklė, tolimesnė jo naudojimo galimybė, nusidevėjimas bei numatomos būtinos išlaidos jo atnaujinimui. Kiekvienas turto vienetas priskiriamas konkrečiai patalpai ir atsakingam asmeniui, kuris juo naudojasi ir turto gyvavimo laikotarpyje atsako už jo efektyvų ir racionalų naudojimą įmonės veikloje.

 

Ilgalaikio turto inventorizacijos metu radus buhalterinėje apskaitoje nurašytą, bet dar įmonėje naudojamą turtą, revizorių komanda įtrauks į inventorizacijos aprašą. Apraše pateikiami visi duomenys apie turto vienetus ir nusidėvėjusio turto preliminari rinkos kaina.  Taip užtikrinama ilgalaikio turto apskaita įmonėje.

 

Ilgalaikis turtas:

  • Pastatai;
  • Automobiliai;
  • Įrengimai;
  • Kitas įmonės turtas.

 

Ilglaikio turto apskaita padeda susigaudyti ne tik ką turi savo įmonėje, tačiau inventorizuojant įsivertinsite jos būklę ir vertę.  Valdant šiuos duomenis galėsite daryti sprendimus dėl turto remonto ar atnaujinimo galimybių.

Mūsų darbo laikas

Inventorizacijos atliekamos 364 d./metus (nedirbame tik per Šv. Kalėdas)

Inventorizacijos atliekamos bet kuriuo paros metu (dieną ir naktį)

Atsakymai el.paštu ir komerciniai pasiūlymai pateikiami per 8 darbo valandas

Dirbame visoje Lietuvoje.