Mokymų apie turto valdymą kaina

REVISION LT siūlo ne tik paslaugas, bet ir mokymus, nes suprantame, kad tinkamai išmokytas personalas yra pagrindinis sėkmingo turto valdymo proceso dalis. Mokymai yra svarbūs dėl kelių priežasčių:

 1. Efektyvumo didinimas: Mokymai leidžia darbuotojams įgyti naujų žinių ir įgūdžių, kurie padeda optimizuoti turto valdymo procesus ir pagerinti įmonės veiklą bei inventorizaciją.

 2. Standartizavimas: Standartizuoti mokymai apie turto valdymą padeda užtikrinti, kad visi darbuotojai suprastų ir laikytųsi bendrų procedūrų ir gerų praktikų.

 3. Profesionalumo kėlimas: Mokymai suteikia darbuotojams galimybę tobulinti savo profesines žinias ir tokiu būdu kelti kvalifikaciją.

 

Mūsų mokymų programoje siūlome įvairias temas, įskaitant:

 • Kaip turto valdymas įtakoja įmonės veiklą ir inventorizaciją
 • Efektyvus turto valdymo praktikos
 • Programos REVISION Pro naudojimas ir valdymas
 • Turto analizės ir planavimo technikos
 • Kontrolės ir saugumo priemonių taikymas

 

Mokymų kaina priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant dalyvių skaičių, temos gylio ir mokymo trukmės. Čia yra keli pasirinkimai:

 • 500 Eur: Į šią kainą įeina 3 valandų mokymas, apimantis pagrindines turto valdymo temas su mažai praktinių užduočių.
 • 1000 Eur: Šioje kainoje įtrauktas 5 valandų mokymas su išsamiais praktiniais pavyzdžiais ir darbo su programa REVISION Pro demonstrovimu.
 • 1500 Eur: Šioje kainoje įeina intensyvus 6 valandų mokymas papildomai ONLINE 1 susitikimas, kuris apima giluminį turto valdymo ir kontroliavimo aspektų aptarimą bei individualų konsultacijų sesijas.

 

Svarbu pabrėžti, kad mokymai yra investicija į jūsų personalo kvalifikacijos kėlimą, kuri atsiperka ilguoju laikotarpiu didinant efektyvumą ir verslo sėkmę.

Mūsų darbo laikas

Inventorizacijos atliekamos 364 d./metus (nedirbame tik per Šv. Kalėdas)

Inventorizacijos atliekamos bet kuriuo paros metu (dieną ir naktį)

Atsakymai el.paštu ir komerciniai pasiūlymai pateikiami per 8 darbo valandas

Dirbame visoje Lietuvoje.